SKN Cave doceniony w Krakowie

posted in: Bez kategorii | 0

2016-06-01cave-w-krakowie-2www-300x199

Studenckie Koło Naukowe Cave zajęło trzecie miejsce podczas Sesji Kół Naukowych na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Nasi studenci zostali docenieni za referat „Osiągnięcia Koła Naukowego Cave”. Ich sprawozdanie znajdzie się teraz w posesyjnej publikacji Politechniki Krakowskiej, która zawierać będzie nagrodzone prace.

Zainteresowanie wzbudził każdy z prezentowanych przez Koło Cave projektów: Ścieżki 3Dostępu, Wirtualny Spacer Politechniki BiałostockiejJaga3D, a także najnowszy parametryczny Projekt 40. Koło reprezentowali: Emilia Marcinowska, Ewelina Bugajewicz, Maja Malinowska, Martynas Bernecki, Bartosz Matuszek i Mateusz Stępkowski z Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Opiekunami naukowymi Międzywydziałowego Koła Naukowego Studentów Wydziału Architektury i Studentów Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej “Cave” są dr inż. arch. Adam Jakimowicz (WA) i dr inż. Marek Tabędzki (WI).

Spotkanie zorganizowane 24 maja na Politechnice Krakowskiej było podsumowywaniem działań 19 studenckich kół naukowych.